Parafia św. Augustyna

Aktualne ogłoszenia

Aktualności z Archidiecezji Katowickiej

Aktualności papieskie

Z MIŁOŚCI DO SŁOWA - NIEDZIELA 16 STYCZEŃ 2022 R.
15/01

Koncert Finałowy Konkursu Kolęd i Pastorałek
07/01

W niedzielę 16 stycznia, po Mszy św. popołudniowej, o godz. 17.30 serdecznie zapraszamy na Koncert Finałowy XXVII Konkursu Kolęd i Pastorałek. Koncert organizowany jest przez Centrum Kultury Śląskiej w Świętochłowicach.

KOLĘDA 2021/22
04/12

W kolejne niedziele stycznia o godz. 15.00 odprawimy dodatkowe „Msze święte kolędowe” ze specjalnym błogosławieństwem rodzin w intencji mieszkańców poszczególnych ulic.

Będzie również możliwość kolędy w tradycyjnej formie po wcześniejszym zgłoszeniu takiej wizyty. Na tę wizytę kolędową można zapisać się do końca grudnia w godzinach urzędowania kancelarii parafialnej (również telefonicznie) lub po mszach niedzielnych w zakrystii. Terminy wizyt kolędowych: 10-14 stycznia oraz 17-21 stycznia.

PLAN MSZY  ŚWIĘTYCH  KOLĘDOWYCH

Niedziela 2 stycznia 2022 r. godz. 15.00

– W intencji mieszkańców ulic: Chorzowskiej, Pl. Słowiańskiego, Wieczorka, Oświęcimskiej i Świdra.

Niedziela 9 stycznia 2022 r. godz. 15.00

– W intencji mieszkańców ulic: Moniuszki, Pieczki, Imieli, Krótkiej.

Niedziela 16 stycznia 2022 r.  godz. 15.00

– W intencji mieszkańców ulic: Sądowej, Wallisa, św. Jana, Astrów i Jaśminowej.

Niedziela 23 stycznia 2022 godz. 15.00

– W intencji mieszkańców ulic: Mickiewicza, ks. Michalskiego, Chrobrego i osiedla „Nowy Paryż”.

Niedziela 30 stycznia 2022 r. godz. 15.00

– W intencji mieszkańców ulic: Barlickiego, Bukowego, Rudzkiej, Świerczyny, Granicznej i Okrzei.

KURS NOWE ŻYCIE
24/10

Wspólnota Rafael zaprasza na kurs Nowe Życie, którego celem jest doświadczenie zbawienia Bożego przez osobiste spotkanie z Jezusem zmartwychwstałym i nowe wylanie Ducha Świętego, który sprawia, że rodzimy się na nowo, aby żyć jak dzieci Boże i dziedzice Jego Królestwa we wspólnocie Kościoła. Kurs odbędzie się w salkach obok probostwa. Rozpoczęcie w piątek 5 listopada o godz. 18.00 zakończenie w niedzielę 7 listopada ok. godz. 14.00. Szczegóły na plakacie, zapisy w zakrystii lub przez Internet.

TRANSMISJA ONLINE
28/11

Zapraszamy do udziału w transmisji online z naszego kościoła https://www.youtube.com/channel/UCzQ5JWSqzLIjztfmzKdtuPQ/live

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest InnyWymiarStron, siedziba: Katowice, Gliwicka 234/112.