Parafia św. Augustyna

Aktualności papieskie

KOLĘDA 2021/22
21/11

Wspólną decyzją Rady Parafialnej ustaliliśmy formę odwiedzin duszpasterskich tzw. kolędy. W kolejne niedziele stycznia odprawimy o godz. 15.00 dodatkowe „msze święte kolędowe” w intencji mieszkańców poszczególnych ulic. Będzie również możliwość przyjęcia kolędy w tradycyjnej formie, szczególnie dla nowych mieszkańców, po wcześniejszym zapisaniu się na parafii. Więcej informacji podamy w grudniu.

Z MIŁOŚCI DO SŁOWA - NIEDZIELA 21 LISTOPAD 2021 R.
20/11

KURS NOWE ŻYCIE
24/10

Wspólnota Rafael zaprasza na kurs Nowe Życie, którego celem jest doświadczenie zbawienia Bożego przez osobiste spotkanie z Jezusem zmartwychwstałym i nowe wylanie Ducha Świętego, który sprawia, że rodzimy się na nowo, aby żyć jak dzieci Boże i dziedzice Jego Królestwa we wspólnocie Kościoła. Kurs odbędzie się w salkach obok probostwa. Rozpoczęcie w piątek 5 listopada o godz. 18.00 zakończenie w niedzielę 7 listopada ok. godz. 14.00. Szczegóły na plakacie, zapisy w zakrystii lub przez Internet.

TRANSMISJA ONLINE
28/11

Zapraszamy do udziału w transmisji online z naszego kościoła https://www.youtube.com/channel/UCzQ5JWSqzLIjztfmzKdtuPQ/live

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest InnyWymiarStron, siedziba: Katowice, Gliwicka 234/112.