3 czerwca 2018

IX NIEDZIELA ZWYKŁA

Kolekta przeznaczona jest na potrzeby naszej Archidiecezji

1. O godz. 16.00 nieszpory niedzielne

2. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do pięknego przeżycia Bożego Ciała. Dziękujemy tym którzy zbudowali piękne ołtarze, dziękujemy za kwiaty, Słowa podziękowania kierujemy pod adresem grupy tradycji śląskiej, Dziękujemy ty, którzy wzięli udziałowe w procesji teoforycznej i tak dali świadectwo swojej wiary.

3. W piątek obchodzimy uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Przed mszą o 17.30 nabożeństwo przebłagalno - dziękczynne.

4. Nasza radna p. Urszula Owoc - Kania razem z dziećmi św Tereski organizuje kolejny kiermasz odzieży nowej i używanej antyków i innych przedmiotów. Kiermasz odbędzie się w sobotę 9 czerwca od 10 – 14.00 i w kolejne dni od 11 do 14 od 16.00 do 19.00. Dochód z imprezy przeznaczony będzie na wyjazd dzieci na wycieczkę w wakacje.

ARCHIWUM OGŁOSZEŃ