27 maja 2018

UROCZYSTOŚĆ TRÓJCY PRZENAJŚWIĘTSZEJ

Kolekta przeznaczona jest na potrzeby naszej Parafii

1.Dziś pielgrzymka mężczyzn i młodzieńców do Piekar Śląskich. Przywitanie pielgrzymów około godz. 18.00

2.Zapraszamy na ostanie nabożeństwa majowe - dziś w niedzielę o godz. 16.00, a w tygodniu o godz. 17.30.

3.W związku ze zbliżającym się Bożym Ciałem informujemy że młodzież oazowa będzie zbierała osobiście kwiaty w poniedziałek, wtorek i środę przed uroczystością. Każdy Może przynieść kwiaty w środę przed Bożym Ciałem na probostwo lub do kościoła.

4.W związku z tym że dzieci pierwszokomunijne nie będą obecne w Boże Ciało z racji uczestniczenia w „Zielonej Szkole”, zapraszamy wszystkie maluchy i dzieci do sypania kwiatów. Próba odbędzie się w środę o godz. 16.00 przy kościele.

5.W czwartek Uroczystość Bożego Ciała. W naszym kościele msze św będą odprawiane o godz 7.00, 8.00 /po tej mszy wyruszy procesja/, recytowana po przyjściu procesji do kościoła, o godz.12.00 i 16.30. Zapraszamy do wyznania wiary, biorąc udział w procesji teoforycznej. Prosimy o przyozdobienie okien na trasie procesji

6.W tym tygodniu przypadają I czwartek, I piątek i I sobota nowego miesiąca Odwiedziny chorych w sobotę Zachęcamy do lektury Gościa Niedzielnego

7.Kolekta przyszłej niedzieli na potrzeby Archidiecezji

ARCHIWUM OGŁOSZEŃ