20 maja 2018

UROCZYSTOŚĆ ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO

1.Kolekta przeznaczona jest na potrzeby naszej Parafii

2.W dzisiejszą niedzielę w czasie mszy św. o godz. 10.30 dzieci klas III przystępują do I komunii św. O godz. 15.00 dzieci uczestniczą w nabożeństwie Dziękczynnym. Nie będzie nabożeństwa majowego o godz. 16.00

3.Trwa miesiąc maj, poświęcony Matce Bożej. Zapraszamy na nabożeństwa majowe w tygodniu o godz. 17.30.

4.Jutro przypada święto NMP Matki Kościoła. W naszej parafii będziemy gościć krajowego duszpasterza chorych ks. Wojciecha Bartoszka. O godz. 17.15 zostanie odprawione nabożeństwo dla chorych połączone z błogosławieństwem lourdzkim. O godz. 17.00 ks. Bartoszek odprawi mszę z kazaniem

5.W związku ze zbliżającym się Bożym Ciałem informujemy że młodzież oazowa będzie zbierała osobiście kwiaty w poniedziałek, wtorek i środę przed uroczystością. Każdy Może przynieść kwiaty w środę przed Bożym Ciałem Na probostwo lub do kościoła.

6.W przyszłą niedzielę przypada pielgrzymka mężów i młodzieńców do Piekar Śląskich. Z naszej parafii pielgrzymi wyruszą o godz. 6.00 po krótkim nabożeństwie. Zapraszamy do licznego uczestnictwa w pielgrzymce do matki Bożej Piekarskiej.

ARCHIWUM OGŁOSZEŃ