13 maja 2018

UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO

1. Kolekta przeznaczona jako specjalna przeznaczona jest na potrzeby naszej Parafii

2. W dzisiejszą niedzielę przypada pierwsze w tym roku nabożeństwo fatimskie. Zapraszamy na Różaniec Fatimski po mszy wieczornej o 17.30.Nie będzie nabożeństwa majowego o 16.00

3.Trwa miesiąc maj, poświęcony Matce Bożej. Zapraszamy na nabożeństwa majowe w tygodniu o godz. 17.30.

4.Trwa nowenna przed uroczystością zesłania Ducha św

5.Wspomnienia liturgiczne :

• poniedziałek - św Macieja Apostoła
  • środa - święto św. Andrzeja Boboli

6.W przyszłą niedzielę będziemy przeżywać uroczystość Zesłania Duch św. Trwa nowenna.

7. W przyszłą niedzielę o godz. 7.00 msza w intencji wszystkich którzy 50 lat temu przystąpili do I komunii św w naszym kościele.

8. 29 maja od godz. 9.00 w przychodni NZOZ Vita Med. przy ul. Sądowej 5A bezpłatne badanie wzroku i dobór korekcji. okularowej zapisy w przychodni.