6 maja 2018

VI NIEDZIELA WIELKANOCNA

1. Kolekta przeznaczona jest na potrzeby Wyższego Śląskiego Seminarium Duchownego w Katowicach

2. Trwa miesiąc maj, poświęcony Matce Bożej. Zapraszamy na nabożeństwa majowe dziś w niedzielę o godz. 16.00, w tygodniu o godz. 17.30.

3. W poniedziałek, wtorek i środę przypadają w Polsce dni modlitw o urodzaje, noszące nazwę dni krzyżowych. Kościół modli się w tych dniach o urodzaje, o Boże błogosławieństwo dla pracujących na roli, i pamięta o tych, którzy na całym świecie cierpią głód.

• w poniedziałek – o godz. 17.30 przy krzyżu na ul. Barlickiego
  • we wtorek - o godz. 17.30 przy krzyżu na ul. Łagiewnickiej
  • w środę - o godz. 17.30 przy krzyżu na ul. Chorzowskiej

4. We wtorek przypada uroczystość św. Stanisława bpa