III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 4 III 2018

4 III 2018

Kolekta dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na potrzeby parafii na ogrzewanie kościoła.

W dzisiejsza niedzielę po każdej mszy zbiórka na Fundusz Misyjny Ad Gentes

1. O godz. 15.45 Gorzkie żale z kazaniem pasyjnym

2. Zapraszamy na nabożeństwa Wielkiego Postu. W piątek – na kolejny Wielkopostny piątek u św Augustyna o godz.17.30 Droga Krzyżowa, o godz. 18.00 na msza św. z kazaniem w intencji rodzin naszej parafii Przyszły piątek będzie poświęcony świętości. Chcemy modlić się za nasze rodziny, aby były silne Bogiem i święte

3. Dzieci zapraszamy w czwartek na msze szkolną na 17.00 a później na krotką Drogę Krzyżową na godz. 17.30

4. W piątek spotkanie rady parafialnej o godz. 19.00

5. Pod koniec roku 2017 złożyliśmy wniosek o dotację na prace remontowe przy kościele na kwotę 240 tys. Wniosek został odrzucony. Złożyliśmy odwołanie. Czekamy na odpowiedź. W lutym złożyliśmy wniosek do Wojewódzkiego konserwatora zabytków na kwotę 92 tys zł. Czekamy na decyzję. W marcu złożymy wniosek w Funduszu Kościelnym na kwotę 500 tys. zł /wymiana dachu/

ARCHIWUM OGŁOSZEŃ