NIEDZIELA 12.01.2020 r.

• Święto Chrztu Pańskiego
  • Podczas każdej Mszy św. odnowimy przyrzeczenia chrzcielne.
  • Kolekta dzisiejsza jest kolektą specjalną na zapłacenie kolejnej raty za stół ołtarzowy i ambonkę do bocznej kaplicy kościoła.
  • O godz. 16.00 nieszpory kolędowe. Tym razem zaśpiewamy tradycyjne kolędy.

PONIEDZIAŁEK – 13.01.2020 r.

• Po Mszy św. porannej o godz. 8.45 spotkanie Róż Różańcowych w salkach parafialnych.

Przy tej okazji zapraszamy również nowe osoby, które chciałyby włączyć się w dzieło Żywego Różańca polegające na codziennym odmawianiu jednej dziesiątki różańca. Modlitwa ta jest wielkim duchowym wsparciem dla Kościoła i naszej parafii.

• W tym dniu nie będzie Mszy św. o godz. 18.00.

PIĄTEK – 17. 01.2020 r.

• Z racji trzeciego piątku miesiąca o godz. 15.00 zapraszamy na Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego, które poprowadzą członkowie Fundacji Boże Miłosierdzie.

SOBOTA – 18.01.2020 r.

• W tym dniu rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan.
  • Od 17.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu i okazja do osobistej adoracji.

NIEDZIELA – 19.01.2020 r.

• 2 Niedziela Zwykła
  • Kolekta przeznaczona będzie na potrzeby archidiecezji – na funkcjonowanie instytucji zaangażowanych w apostolstwo słowa, m.in. Radio eM.
  • O godz. 16.00 zapraszamy na Lipińskie Nieszpory Kolędowe.

INNE:

• Zakończyliśmy duszpasterskie odwiedziny kolędowe. Bóg zapłać za wspólną modlitwę i życzliwość. Dziękujemy również za złożone ofiary, które zostaną przeznaczone na zapłacenie remontu dachu nad bocznymi kaplicami naszego kościoła.