NIEDZIELA 05.01.2020 r.

• II Niedziela po Narodzeniu Pańskim
  • Kolekta przeznaczona na cele parafialne.
  • O godz. 17.00 w Domu Kultury „GROTA” odbędzie się „XX RODZINNE KOLĘDOWANIE”. Szczegóły na plakacie w gablotkach.
  • Z racji kolędowania nie będzie nieszporów w kościele.

PONIEDZIAŁEK – 06.01.2020 r.

• Uroczystość Objawienia Pańskiego
  • Msze święte sprawowane będą według porządku niedzielnego.
  • Dzień ten przeżywany jest w całym Kościele jako Dzień Modlitwy i Pomocy Misjom. Kolekta przeznaczona będzie na misje.
  • Na Mszę świętą o godz. 12.00 wejdziemy małym orszakiem Trzech Króli, dlatego zapraszamy zwłaszcza dzieci, aby zgromadzić się o godz. 11.50 na placu przed kościołem. Po Mszy świętej zapraszamy na kolędowanie misyjne przy stajence.
  • O godz. 16.00 zapraszamy na Lipińskie Nieszpory Kolędowe.

WTOREK – PIĄTEK  ( 7–10. 01.2020 r.)

• W te dni, z racji trwających odwiedzin kolędowych, Msze święte sprawowane będą tylko o godz. 8.00.
  • Msze święte w tygodniu sprawowane są w bocznej kaplicy kościoła.

SOBOTA – 11.01.2020 r.

• Od godz. 14.00 kolęda dodatkowa dla tych, którzy nie mogli przyjąć kapłana w wyznaczonym terminie. Zapisy na tę kolędę w zakrystii, kancelarii parafialnej lub telefonicznie w godzinach urzędowania kancelarii do piątku włącznie.
  • Od 17.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu.

NIEDZIELA – 12.01.2020 r.

• Święto Chrztu Pańskiego
  • Kolekta będzie kolektą specjalną na zapłacenie kolejnej raty za stół ołtarzowy i ambonkę do bocznej kaplicy kościoła.
  • O godz. 16.00 nieszpory kolędowe. Tym razem zaśpiewamy tradycyjne kolędy.

INNE:

• Zachęcamy wszystkie rodziny naszej parafii, aby zaprosić do swojego domu Małych Kolędników Misyjnych i w ten sposób wesprzeć Papieskie Dzieło Misyjne Dzieci, które w tym roku pragnie wspomóc dzieci w Amazonii. Kolędowanie to odbędzie się po feriach zimowych, a chętne rodziny już teraz mogą zgłosić się do zakrystii lub kancelarii.