19 – 26 stycznia 2019 r

NIEDZIELA 19.01.2020 r.

• 2 Niedziela Zwykła
  • Kolekta przeznaczona na potrzeby archidiecezji – na funkcjonowanie instytucji zaangażowanych w apostolstwo słowa, m.in. Radio eM.
  • Trwamy w Tygodniu Modlitw o Jedność Chrześcijan. Niech prośba o jedność wszystkich wierzących w Chrystusa będzie szczególnie obecna w naszej codziennej modlitwie.
  • O godz. 16.00 zapraszamy na Lipińskie Nieszpory Kolędowe.

PONIEDZIAŁEK (20.01.2020r.) oraz ŚRODA (22.01.2020r.)

• W te dni z racji ferii zimowych nie będzie Mszy św. o godz. 18.00.

SOBOTA – 25.01.2020 r.

• Święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła
  • Od godz. 17.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu i okazja do osobistej adoracji.
  • O godz. 19.00 katecheza przedchrzcielna na Probostwie.

NIEDZIELA – 26.01.2020 r.

• 3 Niedziela Zwykła
  • W tym dniu kazania wygłosi ks. Emanuel Pietryga - proboszcz parafii św. Jadwigi Śl. w Chorzowie. Po Mszach św. będzie rozprowadzał swoją książkę „Słowo, które pozwala się zobaczyć” zawierającą 48 jego kazań, homilii i konferencji oraz dwie relacje z podróży do Afryki. Książka kosztuje 20 zł. Dochód jest przeznaczony jest na nowe ogrzewanie tamtejszego kościoła.
  • Kolekta przeznaczona będzie na bieżące potrzeby parafii.
  • O godz. 16.00 zapraszamy na Lipińskie Nieszpory Kolędowe.

INNE:

• Przypominamy, że Msze św. w dni powszednie tygodnia sprawowane są w bocznej kaplicy kościoła.
  • Bóg zapłać za ofiary złożone przed tygodniem podczas kolekty specjalnej. Zebraliśmy 4987 zł.
  • Polecamy Gościa Niedzielnego, w którym m.in. o tym, czy warto tracić czas na adoracji Najświętszego Sakramentu? Jest także nowy numer Małego Gościa z dodatkiem w postaci łamigłówek, krzyżówek i zagadek.
  • Ze stolika z gazetami można zabrać bezpłatną broszurę promującą archidiecezjalne Radio eM.
  • We wtorek 21 stycznia w godzinach od 10.00 do 15.00 przed budynkiem Urzędu Miasta przy ul. Katowickiej odbędzie się akcja „Podziel się krwią” Regionalnego Centrum Krwiodawstwa w Katowicach we współpracy z Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Świętochłowicach.