18 – 25 SIERPIEŃ 2019

Niedziela – XIX NIEDZIELA ZWYKŁA

Dziś odbywa się pielgrzymka kobiet i dziewcząt do MB Piekarskiej: łączymy się w modlitwie z pielgrzymującymi do piekarskiego sanktuarium. Przywitanie pielgrzymów z naszej parafii około godz.18.00

Kolekta  przeznaczona na bieżące potrzeby parafii – na udekorowanie kościoła na odpust parafialny.

Wtorek – WSPOMNIENIE ŚW. BERNARDA

Po Mszy św. zapraszamy Nowennę do św. Antoniego.

Środa - WSPOMNIENIE ŚW. PIUSA X , PAP.

Czwartek – WSPOMNIENIE NMP KRÓLOWEJ

Sobota ŚWIĘTO ŚW. BARTŁOMIEJA, APOSTOŁA

Od godz. 17.30 wystawienie Najświętszego sakramentu i okazja do  spowiedzi.

Niedziela – XX NIEDZIELA ZWYKŁA

W przyszłą niedzielę obchodzić będziemy nasz odpust parafialny ku czci św. Augustyna. Zapraszamy wszystkich parafian i gości do udziału w tej uroczystości. W naszym kościele msze św. zostaną odprawione w porządku przedwakacyjnym : 7.00, 9.00, 10.30,12.00 i 16.30. Uroczysta suma odpustowa zostanie odprawiona o godz. 12.00. Kazanie wygłosi i sumie będzie przewodniczyć ks. Jarosław Międzybrodzki, Proboszcz z Parafii Ścięcia św. Jana Chrzciciela w Rudzie Śl. –Goduli. O godz. 16.00 Nieszpory Odpustowe. Okazja do spowiedzi przed Odpustem w sobotę o godz 17.30. Kolekta będzie przeznaczona na potrzeby Parafii.