NIEDZIELA UROCZYSTOŚĆ ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO 20 V 2018

7.00 – W intencji tych, którzy 50 lat temu przystąpili do I komunii św. w naszej parafii

9.00 - Do Miłosierdzia Bożego za + ojca Alfreda Szczęsny w rocznicę śmierci matkę Helenę pokrewieństwo z obu stron dusz w czyśćću

10.30 – W intencji dzieci przystępujących do I komunii św

12.00 – Za wstawiennictwem Aniołów Stróżów o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Sary Sołdaczuk z okazji I rocznicy urodzin

15.00 – Nabożeństwo dziękczynne dzieci I komunijnych

16.30 – Za + matkę Krystynę Mołdrzik - Słowik

 

PONIEDZIAŁEK Święto NMP MATKI KOŚCIOŁA 21 V 2018

8.00 – Do miłosierdzia Bożego za ++ rodziców Mariannę i Ludwika, ++ pokrewieństwo

17.15 – Nabożeństwo majowe dla chorych połączone z błogosławieństwem lourdzkim

18.00 – Za + Antoniego Kochańskiego, ++ lokatorów z ul. Wiślan 15

 

WTOREK Dzień powszedni 22 V 2018

8.00 – Za + Alojzego, ++ rodziców i rodzeństwo

17.30 – Nabożeństwo majowe

18.00 –

 

Środa Dzień powszedni 23V 2018

8.00 – O zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Bożą dla Heleny Dziri z okazji urodzin

17.30 – Nabożeństwo majowe

18.00 – Za + Hieronima Sikorskiego - od rodziny Kawów

 

CZWARTEK J. Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana 24 V 2018

8.00 – Za parafian

17.00 – Za + Hieronima Sikorskiego - od rodziny Grochulskich i Szczepaniaków

17.30 – Nabożeństwo majowe

 

PIĄTEK Dzień powszedni 25 V 2018

8.00 – Za + Wernera Merta i dusze w czyśćcu

17.30 – Nabożeństwo majowe

18.00 – Do Miłosierdzia Bożego za + męża Witolda w kolejną rocznicę śmierci, ++ rodziców, brata, bratową, zięcia Antoniego z rodzicami, szwagra Kazimierza, Rudolfa, Mariana, dusze w czyśćcu

 

SOBOTA Wspomnienie św., Filipa Nereusza 26 V 2018

8.00 – Za + Krzysztofa Bremer

17.30 – Nabożeństwo majowe

18.00 - Za + męża Piotra, + mamę Małgorzatę, ++ z rodziny, dusze w czyśćcu

 

NIEDZIELA UROCZYSTOŚĆ ŃAJŚW. TRÓJCY 27 V 2018

7.00 – Zza parafian

9.00 - Do Miłosierdzia Bożego za + męża i ojca Artura Cytlał, rodziców z obu stron, braci Gintera, Gerarda Goczoł, zięcia Andrzeja, ++ z rodziny Wawoczny, Miler, Ulatowski, dusze w czyśćcu

10.30 – Chrzty i roczki

12.00 – Za ++ Zofię, Ewę, Stanisława Gocek, Cecylię, Katarzynę, Józefa Miśkowicz, Marię, Piotra, Stanisława, Franciszka, Michała Zygłowicz, Karolinę, Stanisława Strzałka, Gertrudę, Franciszka Kula, Elżbietę Kyc, Jana Dudzik , Kewina Fischer ,dusze w czyśćcu

16.00 – Nabożeństwo majowe

16.30 – Za + Stanisława, Annę Rakowskich, Mirosława Jagiełą

ARCHIWUM INTENCJI