W tym roku w Wielki Post naszym przewodnikiem będzie św. Augustyn.

Patron naszej Parafii napisał jedno z najpiękniejszych dzieł w literaturze chrześcijańskiej ‘WYZNANIA’. Książka ta jest swoistą spowiedzią świętego. Św. Augustyn opisuje w niej swoją trudną drogę do Boga. Będzie nam towarzyszyć w naszych rozważaniach wielkopiątkowych.

Zapraszamy wszystkich do naszego kościoła. W każdy piątek Wielkiego Postu gromadzimy się o godz.17.30 na Drodze Krzyżowej, a po niej o godz. 18.00 na mszy św. z kazaniem, inspirowanym życiem św. Augustyna i jego WYZNANIAMI.

Tematyka  Wielkopostnych Piątków jest następująca:

16 luty – grzech

23 luty - nawrócenie /dzień pokuty, koronka na ulicy/

2 marzec - powołanie /odnowienie sakramentu małżeństwa/

9 marzec – świętość /rodzina/

16 marzec – modlitwa /za niewierzących, obojętnych/

23 marzec - cierpienie /przynosimy krzyże/