Z okazji świąt Bożego Narodzenia wszystkim Parafianom i gościom życzymy radosnego przeżycia tej tajemnicy Bożej Miłości.

Wszystkich zapraszamy do odwiedzenia naszej lipieńskiej szopki. Mamy nadzieję, że w tym roku będzie się jeszcze bardziej podobała dorosłym i dzieciom.

Zapraszamy także do odwiedzenia naszej mniejszej, misyjnej szopki. Przypomina nam o tym, że Jezus rodzi się dla każdego człowieka, a także o tym, że jesteśmy odpowiedzialni za innych, którym, którym żyję się gorzej.

Szopki możemy odwiedzać przy okazji każdej mszy św., a także po telefonicznym wcześniejszym  uzgodnieniu /507 728 532/

W czwartek 28 grudnia o godz.18.00   wystąpi w naszym kościele z kolędami Jasnogórski Chór Chłopięco - Męski "Pueri Claromontani" Bardzo serdecznie zapraszamy.